My Cart

Your cart is empty.

SKU: 20293/727 GESSI

Wall-fixing cascade shower spout, separate control 727 Brushed Brass PVD

Rubinetë me funksionin ujvarë, me montim në mur dhe me mikser të veçantë. Made in Italy.

 

Koleksioni Cascata përbëhet nga:

14 ngjyra (Chrome / Black metal brushed / Copper brushed / Mirror steel / Steel brushed / Gold CCP / Brushed gold / Aged bronze / Gold PVD / White CN / Black XL / Warm bronze brushed / Antique brass / Brushed brass)

3 struktura (mat / gjysmë-shkëlqim / shkëlqim)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

1,624.00

Afati i parashikuar i liferimit 45 ditë

0 COP në stok.
COP
Dimensions 23.6 × 15.2 × 5.7 cm
LLOJI

Sanitari

NGJYRA

Brushed Brass PVD

EFEKTI

Metal

STRUKTURA

Gjysmeshkelqim

NJESIA

COP

KOLEKSIONI

CASCATA

SASIA

1,00

SANITARI

Dush

HAPESIRA

Private Wellness

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping