...
My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Vogue System Grip Cobalto R11 7mm 20 x 20 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Vogue System Grip Cobalto R11 7mm 20 x 20

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: IG2020/COB VOGUE

Vogue System Grip Cobalto R11 7mm 20 x 20

0 vlerësime

Pllaka nga qeramika me cilësi të lartë italiane. Të përshtatshme për mure, veshje, banjo, kuzhinë, hapësira komerciale dhe kënde intime.

 

Koleksioni System përbëhet nga:

34 ngjyra (Argento/Azzuro/Beige/BluAvio/Caffe/Cedro/Ceruleo/Cielo/Cipria/Cobalto/Ferro/Ghiaccio/

Giada/Giallo/Granata/Grigio/Laguna/Latte/Lavanda/Lilla/Malachite/Mandarino/Mastice/

Mattone/Nero/Perla/Petrolio/Pistacchio/Rosa/Rosso/Senape/Seta/Tortora/Turchese)

3 dimensione (10×10 / 20×20 / 10×20)

1 trashësi (7mm)

3 struktura (mat / shkëlqim / vrazhdë)

Për më shumë informata rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

84.50 zbritje -15% 71.83

Afati i parashikuar i liferimit 45 ditë

m 2
Weight 16.892361 kg
Dimensions 7 × 20 × 20 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Tarracë R11, Eksterier, Interier

NGJYRA

Kalter

EFEKTI

Njengjyreshe

STRUKTURA

Vrazhde

NJESIA

m2

KOLEKSIONI

VOGUESYSTEM

SASIA

1,40

ORIGJINA

Italia

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping