My Cart

Your cart is empty.

Sale!
Bëhu i pari për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani eksperiencën tuaj Studios Cloud RPTV 6mm 120 x 120. Vlerësimet tuaja do të ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira dhe ne do t'i përdorim ato për të përmirësuar produktet tona.
Studios Cloud R+PTV 6mm 120 x 120

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 758163 CASADOLCECASA

Studios Cloud RPTV 6mm 120 x 120

0 vlerësime

Pllaka nga qeramika Made in Italy. Të përshtatshme për shtrim, veshje, mure, dysheme, banjo, kuzhinë, enterier, eksterier dhe kënde intime.

 

Koleksioni Studios përbëhet nga:

6 ngjyra (Chalk / Cloud / Concreate / Sand / Brick / Rubber)

9 dimensione (120×280 / 120×240 / 120×120 / 80×80 / 60×120 / 40×120 / 60×60 / 40×80 / 20×20)

3 trashësi (6mm / 10mm / 20mm)

2 struktura (mat vrazhdë)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

62.50 zbritje -15% 53.13

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

0 M 2 në stok.
M 2
Dimensions 120 × 120 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Tarracë R11, Interier, Banjo, Eksterier

NGJYRA

Hiri

EFEKTI

Beton

STRUKTURA

Vrazhde

NJESIA

M2

KOLEKSIONI

STUDIOS

SASIA

2,88

FORMATI

XL

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping