My Cart

Your cart is empty.

Sale!
Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Studios Chalk RPTV 6mm 120 x 240 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Studios Chalk R+PTV 6mm 120 x 240

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 758816 CASADOLCECASA

Studios Chalk RPTV 6mm 120 x 240

0 vlerësime

Pllaka nga qeramika Made in Italy. Të përshtatshme për shtrim, veshje, mure, dysheme, banjo, kuzhinë, enterier, eksterier dhe kënde intime.

 

Koleksioni Studios përbëhet nga:

5 ngjyra (Chalk / Cloud / Concreate / Sand / Rubber)

6 dimensione (120×280 / 120×240 / 120×120 / 80×80 / 60×120 / 60×60)

3 trashësi (6mm / 10mm / 20mm)

2 struktura (mat vrazhdë)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

99.00 zbritje -15% 84.15

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

m 2
Dimensions 6 × 120 × 240 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Tarracë R11, Interier, Banjo, Eksterier

NGJYRA

Bardhe

EFEKTI

Beton

STRUKTURA

Vrazhde

NJESIA

m2

KOLEKSIONI

STUDIOS

SASIA

2,88

FORMATI

XL

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping