...
My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Stop and Go drain suitable for basin and bidet Nuvola Matte Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
19257

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: PLCE/NUVOLA FLAMINIA

Stop and Go drain suitable for basin and bidet Nuvola Matte

0 vlerësime

Sistem për kullim të ujit, i përshtatshëm për guacë dhe bide. Made in Italy.

Ky produkt përbëhet nga:

10 ngjyra (White / Argilla / Black / Carbone / Fango / Lava grey / Milky white / Nuvola / Petrolio / Rosso Rubens)

2 struktura (mat shkëlqim)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

Brenda Kosovës transporti është falas.

99.00 zbritje -7% 92.00

Afati i parashikuar i liferimit 24 orë

1 cop në stok.
cop
Dimensions 64 cm
LLOJI

Sanitari

NGJYRA

Nuvola

EFEKTI

Njengjyreshe

STRUKTURA

Mat

NJESIA

cop

SASIA

1,00

KOLEKSIONI

FLAMINIA EXTRAS

SANITARI

Aksesoret

ORIGJINA

Italia

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping