My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i pari për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani eksperiencën tuaj Drainage system with Ceramic cover Petrolio. Vlerësimet tuaja do të ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira dhe ne do t'i përdorim ato për të përmirësuar produktet tona.
Drainage system with Ceramic cover Petrolio

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: PLFC/PETROLIO FLAMINIA

Drainage system with Ceramic cover Petrolio

Sistem për kullim të ujit me kapak nga qeramika, Made in Italy.

Ky produkt përbëhet nga:

10 ngjyra (Argilla / Fango / Lava grey / Milky white / Nuvola / Petrolio / White / Carbone / Black / Rosso Rubens)

2 struktura (mat / shkëlqim)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

60.00 zbritje -5% 57.00

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

0 COP në stok.
COP
Dimensions 12 cm
LLOJI

Sanitari

NGJYRA

Petrolio

EFEKTI

Njengjyreshe

STRUKTURA

Mat

NJESIA

COP

SASIA

1,00

KOLEKSIONI

FLAMINIA EXTRAS

SANITARI

Aksesoret

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping