My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Stop and Go drain suitable for basin and bidet Chrome Glossy Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
3847

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: PLSG FLAMINIA

Stop and Go drain suitable for basin and bidet Chrome Glossy

0 vlerësime

Sistem për kullim të ujit, i përshtatshëm për guacë dhe bide. Made in Italy.

Ky produkt përbëhet nga:

1 ngjyrë (Chrome)

1 strukturë (shkëlqim)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

48.00

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

cop
Dimensions 6.4 cm
LLOJI

Sanitari

EFEKTI

Metal

STRUKTURA

Shkelqim

NJESIA

cop

SASIA

1,00

KOLEKSIONI

FLAMINIA EXTRAS

SANITARI

Aksesoret

NGJYRA

Chrome

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping