My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Sky 60 Glass Biosauna 200 x 150 x 201h 6kW Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Sky 60 Glass Biosauna 200 x 150 x 201h 6kW

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: BI55200014 EFFEGIBI

Sky 60 Glass Biosauna 200 x 150 x 201h 6kW

0 vlerësime

Saunë me dimensione 130 x 130 x 201h dhe me fuqi 3.0 kW. Pjesa e jashtme, e brendshme dhe pajisjet e saunës janë të përbëra nga druri Canadian Hemlock, druri Heat-treated Aspen dhe nga xhami me trashësi 10mm.

 

Sauna përmbanë:

-ndriçim për pjesët e brendshme të mureve

-ndriçim led me ngjyrë të bardhë

-ngrohësin me gurë

-panelin kontrollues

-funksionin për kursim të energjisë

-sistemin elektrik me gypa të izoluar

-stolat

-reshetkën mbrojtëse të ngrohësit

-kovën dhe lugën nga druri,

-orën me rërë

 

Koleksioni Sky përbëhet nga:

4 dimensione (Sky 30 / Sky 40 / Sky 60 / Sky 80)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

19,527.00

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

COP
Dimensions 200 × 150 × 201 cm
LLOJI

Sanitari

HAPESIRA

Private Wellness

NGJYRA

Kafe

EFEKTI

Druri

STRUKTURA

Mat

NJESIA

COP

KOLEKSIONI

SKY

SASIA

1,00

SANITARI

Sauna

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping