My Cart

Your cart is empty.

E butë dhe me stil

Thekset e karakterit
Thekset e karakterit

Falë një game të pasur dhe tërheqëse të tekstileve, modeleve dhe përfundimeve të sipërfaqes, sistemi Gessi 316 i ofron dizajnerëve të enterierit më shumë mundësi të ndryshme dhe të habitshme të arredimit. Nga shkëlqimi i ndritshëm i metalit të pastër, me forma të buta dhe të lëmuara deri tek prekja, tek tekstilet më të theksuara dhe
më të çelura sipërfaqësore, si modelet me elegancë industriale, të Meccanica, ky koleksion është i përsosur për çdo ambient.

 

Frymëzuar nga maqineritë e fuqishme, Meccanica ngjall forcë dhe elegancë, duke u bërë një deklaratë të përsosjes së sofistikuar të teknologjisë për banjon tuaj.

19 Produkte

Gessi 316 Catalogue
Download
Gessi 316 Meccanica Technical Data
Download
Gessi Certificate
Download
Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj 316 MECCANICA Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Meccanica 2 min

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Filterat

Hapësira:
--

Ngjyra:

Struktura:
--

Efekti:
--

Hapësirat

Struktura

Efekti

Çmimi

204.00 €
1,812.00 €

Ngjyrat

  • Steel brushed
  • Black Metal Brushed PVD
  • Copper Brushed PVD
  • Warm Bronze Brushed PVD
Filtrimi

Hapësirat

Ngjyrat

  • Steel brushed
  • Black Metal Brushed PVD
  • Copper Brushed PVD
  • Warm Bronze Brushed PVD

Struktura

Efekti

Çmimi

204.00 €
1,812.00 €
Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping