SKU: DIV4004 APPIANI

Diva Black 1.2 x 1.2 30 x 30

Pllaka nga qeramika me cilësi të lartë italiane. Të përshtatshme për mure, dysheme, banjo, kuzhinë, hapësira komerciale dhe kënde intime.

 

Koleksioni Diva përbëhet nga:

28 ngjyra (Black / Dark grey / Light grey / Snow / Cream / Ivory / Linen / Coffee / Taupe / Sand / Havana / Brown / Olive / Emerald / Jade / Aquamarine / Aviation blue / Turquoise / Royal blue / Dark blue / Violet / Plum / Purple / Burgundy / Coral / Orange / Orange yellow / Mustard)

1 dimension (1.2×1.2)

1 trashësi (7mm)

1 strukturë (shkëlqim)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

145.00

Afati i parashikuar i liferimit 45 dite

M 2
Dimensions 1.2 × 1.2 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Interier, Kuzhina

NGJYRA

Zeze

EFEKTI

Njengjyreshe

STRUKTURA

Shkelqim

NJESIA

M2

KOLEKSIONI

DIVA

SASIA

1,26

FORMATI

Mozaik

0
Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping