My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Diva Ivory 1.2 x 1.2 30 x 30 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Diva Ivory 1.2 x 1.2 30 x 30

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: DIV4006 APPIANI

Diva Ivory 1.2 x 1.2 30 x 30

0 vlerësime

Pllaka nga qeramika me cilësi të lartë italiane. Të përshtatshme për mure, dysheme, banjo, kuzhinë, hapësira komerciale dhe kënde intime.

 

Koleksioni Diva përbëhet nga:

28 ngjyra (Black / Dark grey / Light grey / Snow / Cream / Ivory / Linen / Coffee / Taupe / Sand / Havana / Brown / Olive / Emerald / Jade / Aquamarine / Aviation blue / Turquoise / Royal blue / Dark blue / Violet / Plum / Purple / Burgundy / Coral / Orange / Orange yellow / Mustard)

1 dimension (1.2×1.2)

1 trashësi (7mm)

1 strukturë (shkëlqim)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

145.00

Afati i parashikuar i liferimit 45 ditë

0 M 2 në stok.
M 2
Dimensions 1.2 × 1.2 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Interier, Kuzhina

NGJYRA

Krem

EFEKTI

Njengjyreshe

STRUKTURA

Shkelqim

NJESIA

M2

KOLEKSIONI

DIVA

SASIA

1,26

FORMATI

Mozaik

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping