...
My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Diva Brown 1.2 x 1.2 30 x 30 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Diva Brown 1.2 x 1.2 30 x 30

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: DIV4011 APPIANI

Diva Brown 1.2 x 1.2 30 x 30

0 vlerësime

Pllaka nga qeramika me cilësi të lartë italiane. Të përshtatshme për mure, dysheme, banjo, kuzhinë, hapësira komerciale dhe kënde intime.

 

Koleksioni Diva përbëhet nga:

28 ngjyra (Black / Dark grey / Light grey / Snow / Cream / Ivory / Linen / Coffee / Taupe / Sand / Havana / Brown / Olive / Emerald / Jade / Aquamarine / Aviation blue / Turquoise / Royal blue / Dark blue / Violet / Plum / Purple / Burgundy / Coral / Orange / Orange yellow / Mustard)

1 dimension (1.2×1.2)

1 trashësi (7mm)

1 strukturë (shkelqim)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

167.20

Afati i parashikuar i liferimit 45 ditë

m 2
Dimensions 12 × 12 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Interier, Kuzhina

NGJYRA

Kafe

EFEKTI

Njengjyreshe

STRUKTURA

Shkelqim

NJESIA

m2

KOLEKSIONI

DIVA

SASIA

1,26

ORIGJINA

Italia

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping