SKU: DEN4042 APPIANI

Denim Oltremare 85 1.2 x 1.2 30 x 30

Pllaka nga qeramika me cilësi të lartë italiane. Të përshtatshme për mure, enterier, hapësira komerciale, qëndrim ditor dhe kënde intime.

 

Koleksioni Denim përbëhet nga:

5 ngjyra (Avio / Bianco / Nebbia / Oltremare / Piombo)

1 dimension (1.2×1.2)

1 trashësi (7mm)

2 struktura (mat / vrazhdë)

Për më shumë informata rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

135.00

Afati i parashikuar i liferimit 45 dite

M 2
Dimensions 1.2 × 1.2 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Kuzhina, Interier

NGJYRA

Kalter

EFEKTI

Tekstil

STRUKTURA

Mat

NJESIA

M2

KOLEKSIONI

DENIM

SASIA

1,26

FORMATI

Mozaik

0
Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping