My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Denim Mix Avio 1.2 x 1.2 30 x 30 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Denim Mix Avio 1.2 x 1.2 30 x 30

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: XDEN402 APPIANI

Denim Mix Avio 1.2 x 1.2 30 x 30

0 vlerësime

Pllaka nga qeramika me cilësi të lartë italiane. Të përshtatshme për mure, enterier, hapësira komerciale, qëndrim ditor dhe kënde intime.

 

Koleksioni Denim përbëhet nga:

5 ngjyra (Avio / Bianco / Nebbia / Oltremare / Piombo)

1 dimension (1.2×1.2)

1 trashësi (7mm)

2 struktura (mat / vrazhdë)

Për më shumë informata rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

140.00

Afati i parashikuar i liferimit 45 ditë

0 M 2 në stok.
M 2
Dimensions 1.2 × 1.2 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Kuzhina, Interier

NGJYRA

Kalter

EFEKTI

Tekstil

STRUKTURA

Mat

NJESIA

M2

KOLEKSIONI

MIX COLORE

SASIA

1,26

FORMATI

Mozaik

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping