...
My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Planches de Rex Decor Noisette Matte 10mm 80 x 80 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Planches de Rex Decor Noisette Matte 10mm 80 x 80

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 755690 REX

Planches de Rex Decor Noisette Matte 10mm 80 x 80

0 vlerësime

Pllaka nga qeramika, Made in Italy. Të përshtatshme për shtrim, dysheme, banjo, kuzhinë, enterier dhe kënde intime.

 

Koleksioni Planches de Rex përbëhet nga:

5 ngjyra (Perle / Amande / Miel / Noisette/ Choco)

5 dekore (Perle / Amande / Miel / Noisette/ Choco)

5 dimensione (80×80 / 26.5×180 / 20×180 / 20×120 / 15×120)

1 trashësi (10mm)

2 struktura (mat / vrazhdë)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

99.00 zbritje -15% 84.15

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

m 2
Weight 24.131944 kg
Dimensions 100 × 80 × 80 cm
LLOJI

Pllaka

NGJYRA

Kafe

EFEKTI

Druri

STRUKTURA

Mat

NJESIA

m2

KOLEKSIONI

PLANCHES DE REX

SASIA

1,28

ORIGJINA

Italia

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping