My Cart

Your cart is empty.

Sale!
Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Noke Concealed shower set with overhead, mixer and handshower Mat Black Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Noke Concealed shower set with overhead, mixer and handshower Mat Black

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: NK3260/MATBLACK FLAMINIA

Noke Concealed shower set with overhead, mixer and handshower Mat Black

0 vlerësime

Set dushi, me cilësi të lartë italiane. I përbërë nga koka, mikseri dhe dushi i dorës.

Koleksioni Noke përbëhet nga:

2 ngjyra (Chrome / Black)

2 struktura (mat / shkëlqim)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

Brenda Kosovës transporti është falas.

1,460.00 zbritje -10% 1,314.00

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

cop
Dimensions 40 × 34 cm
LLOJI

Sanitari

NGJYRA

Black

EFEKTI

Metal

STRUKTURA

Mat

NJESIA

cop

KOLEKSIONI

NOKE

SASIA

1,00

SANITARI

Dush

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping