My Cart

Your cart is empty.

Sale!
Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Noke Concealed shower mixer with diverter and hand-shower Mat Black Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Noke Concealed shower mixer with diverter and hand-shower Mat Black

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: NK3280/MATBLACK FLAMINIA

Noke Concealed shower mixer with diverter and hand-shower Mat Black

0 vlerësime

Mikser dushi, me cilësi të lartë italiane. I përbërë nga mikseri, devijuesi dhe dushi i dorës.

Koleksioni Noke përbëhet nga:

2 ngjyra (Chrome / Black)

2 struktura (mat / shkëlqim)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

Brenda Kosovës transporti është falas.

637.00 zbritje -10% 573.30

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

cop
Dimensions 20.5 cm
LLOJI

Sanitari

NGJYRA

Black

EFEKTI

Metal

STRUKTURA

Mat

NJESIA

cop

KOLEKSIONI

NOKE

SASIA

1,00

SANITARI

Dush

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping