...
My Cart

Your cart is empty.

Sale!
Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Stop and Go drain suitable for basin and bidet White Glossy Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Stop and Go drain suitable for basin and bidet White

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: PLCE FLAMINIA

Stop and Go drain suitable for basin and bidet White Glossy

0 vlerësime

Sistem për kullim të ujit, i përshtatshëm për guacë dhe bide. Made in Italy.

Ky produkt përbëhet nga:

10 ngjyra (White / Argilla / Black / Carbone / Fango / Lava grey / Milky white / Nuvola / Petrolio / Rosso Rubens)

2 struktura (mat shkëlqim)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

Brenda Kosovës transporti është falas.

97.00 zbritje -5% 92.00

Afati i parashikuar i liferimit 24 orë

cop
Dimensions 6.4 cm
LLOJI

Sanitari

NGJYRA

White

EFEKTI

Njengjyreshe

STRUKTURA

Shkelqim

NJESIA

cop

KOLEKSIONI

FLAMINIA EXTRAS

SASIA

1,00

SANITARI

Aksesoret

ORIGJINA

Italia

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping