My Cart

Your cart is empty.

Sale!
Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Natural Stone Coal Matte 10mm 60 x 120 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Natural Stone Coal Matte 10mm 60 x 120

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 752009 CERIM

Natural Stone Coal Matte 10mm 60 x 120

0 vlerësime

Pllaka nga qeramika Made in Italy. Të përshtatshme për mure, dysheme, oborr, ballkon, banjo dhe kënde intime.

 

Koleksioni Natural Stone përbëhet nga:

5 ngjyra (White / Fossil / Mineral / Cream / Coal)

3 dimensione (60×120 / 60×60 / 30×60)

2 trashësi (10mm / 20mm)

2 struktura (mat / vrazhdë)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

42.50 zbritje -15% 36.13

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

M 2 në stok.
M 2
Dimensions 60 × 120 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Kuzhina, Interier, Eksterier

NGJYRA

Zeze

EFEKTI

Guri

STRUKTURA

Mat

NJESIA

M2

KOLEKSIONI

NATURAL STONE

SASIA

1,44

FORMATI

Tjera

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping