...
My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Murales Ice Matte 9.5mm 40 x 80 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Murales Ice Matte 9.5mm 40 x 80

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: J88002 RONDINE

Murales Ice Matte 9.5mm 40 x 80

0 vlerësime

Pllaka nga qeramika me cilësi të lartë italiane. Të përshtatshme për mure, dysheme, banjo, hapësira komerciale, qëndrim ditor dhe kënde intime.

 

Koleksioni Murales përbëhet nga:

4 ngjyra (Beige / Dark / Grey / Ice)

3 dimensione (40×80 / 80×80 / 60×120)

1 trashësi (9.5mm)

1 strukturë (mat)
Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

Brenda Kosovës transporti është falas.

49.00 zbritje -15% 41.65

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

m 2
Dimensions 9.5 × 40 × 80 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Interier, Eksterier, Kuzhina

NGJYRA

Bardhe

EFEKTI

Beton

STRUKTURA

Mat

NJESIA

m2

SASIA

0,96

KOLEKSIONI

MURALES

ORIGJINA

Italia

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping