My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Murales Beige Matte 9.5mm 60 x 120 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Murales Beige Matte 9.5mm 60 x 120

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: J87898 RONDINE

Murales Beige Matte 9.5mm 60 x 120

0 vlerësime

Pllaka nga qeramika me cilësi të lartë italiane. Të përshtatshme për mure, dysheme, banjo, hapësira komerciale, qëndrim ditor dhe kënde intime.

 

Koleksioni Murales përbëhet nga:

4 ngjyra (Beige / Dark / Grey / Ice)

3 dimensione (40×80 / 80×80 / 60×120)

1 trashësi (9.5mm)

1 strukturë (mat)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

40.50 zbritje -10% 36.45

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

0 M 2 në stok.
M 2
Dimensions 60 × 120 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Interier, Eksterier, Kuzhina

NGJYRA

Krem

EFEKTI

Beton

FORMATI

Tjera

STRUKTURA

Mat

NJESIA

M2

SASIA

1,44

KOLEKSIONI

MURALES

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping