My Cart

Your cart is empty.

SKU: 58079/246 GESSI

Inciso- Mixer with two-way and automatic diverter 246 Gold PVD

Mikser me montim në mur, me dy kahje dhe devijues automatik. Made in Italy.

 

Koleksioni Inciso- përbëhet nga:

8 ngjyra (Chrome / Aged Bronze / Gold PVD / Black XL / Black Metal Brushed PVD / Copper Brushed PVD / Antique Brass /Brushed Brass PVD)

3 struktura (mat / gjysëmshkëlqim / shkëlqim)

Pajisja plotësuese për këtë produkt: 44673/031

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

798.00 zbritje -5% 760.00

Afati i parashikuar i liferimit 45 ditë

0 COP në stok.
COP
Dimensions 14 × 8.5 × 21 cm
LLOJI

Sanitari

NGJYRA

Gold PVD

EFEKTI

Metal

STRUKTURA

Shkelqim

NJESIA

COP

KOLEKSIONI

INCISO-

SASIA

1,00

SANITARI

Rubineta

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping