My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Equilibrio Basin Mixer 246 Gold PVD Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Equilibrio Basin Mixer 246 Gold PVD

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 52001/246 GESSI

Equilibrio Basin Mixer 246 Gold PVD

0 vlerësime

Rubinetë me montim në banak, me cilësi të lartë italiane. Ky produkt plotësohet me kokën e rubinetës Equilibrio handle.

 

Koleksioni Equilibrio përbëhet nga:

16 ngjyra (Chrome / White CN / Black XL / Gold PVD / Black Metal Brushed PVD / Brushed Gold PVD / Materic Black Metal PVD / Materic Copper PVD / Calacatta White / Marquinia Black / Forest Gold / River Stone / Rosewood / Wenge / Teak Matt / Ash Matt)

3 struktura (mat / gjysmë-shkëlqim / shkëlqim)

Pajisja plotësuese për këtë produkt: koka e rubinetes 52002, banaku 52015 dhe 52017.

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

956.00

Afati i parashikuar i liferimit 45 ditë

COP në stok.
COP
Dimensions 9.7 × 19.9 × 6.7 cm
LLOJI

Sanitari

NGJYRA

Gold PVD

EFEKTI

Metal

STRUKTURA

Shkelqim

NJESIA

COP

KOLEKSIONI

EQUILIBRIO

SASIA

1,00

SANITARI

Rubineta

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping