My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj I Classici di Rex Calacatta Gold Glossy 10mm 60 x 120 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
29491

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 764801 Uncategorized

I Classici di Rex Calacatta Gold Glossy 10mm 60 x 120

0 vlerësime

Pllaka nga qeramika, Made in Italy. Të përshtatshme për shtrim, veshje, banjo, kuzhinë, fasadë, hapësira komerciale dhe kënde intime.

Brenda Kosovës transporti është falas.

36.50 zbritje -24% 27.63

Afati i parashikuar i liferimit 24 orë

180.72 m 2 në stok.
m 2
Dimensions 10 × 60 × 120 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Kuzhina, Oferte, Interier

NGJYRA

Bardhe

EFEKTI

Mermer

FORMATI

Tjera

STRUKTURA

Shkelqim

NJESIA

m2

SASIA

1,44

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping