...
My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Goccia Built-in Mixer, two-way, diverter 126 Black Metal Brushed GHRC Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Goccia Built-in Mixer, two-way, diverter 126 Black Metal Brushed GHRC

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 44678/126 GESSI

Goccia Built-in Mixer, two-way, diverter 126 Black Metal Brushed GHRC

0 vlerësime

Mikser me montim në mur, me dy kahje dhe devijues automatik. Made in Italy.

 

Koleksioni Goccia Shower përbëhet nga:

7 ngjyra (Chrome / White CN / Black XL / Copper / Black metal / Copper brushedBlack metal brushed)

3 struktura (mat, gjysmë-shkëlqim, shkëlqim)

Pajisja plotësuese për këtë produkt: 44673/031

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

518.00 zbritje 0% 516.00

Afati i parashikuar i liferimit 45 ditë

cop
Dimensions 170 × 78 × 170 cm
LLOJI

Sanitari

NGJYRA

Black Metal Brushed GHRC

EFEKTI

Metal

STRUKTURA

Gjysmeshkelqim

NJESIA

cop

KOLEKSIONI

GOCCIA SHOWER

SASIA

1,00

SANITARI

Dush

ORIGJINA

Italia

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping