My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i pari për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani eksperiencën tuaj Gessi 316 Standing soap dispenser 239 Steel brushed. Vlerësimet tuaja do të ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira dhe ne do t'i përdorim ato për të përmirësuar produktet tona.
Gessi 316 Standing soap dispenser 239 Steel brushed

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 54738/239 GESSI

Gessi 316 Standing soap dispenser 239 Steel brushed

Mbajtëse e sapunit të lëngshëm, me cilësi të lartë italiane.

 

Koleksioni 316 Accessories përbëhet nga:

4 ngjyra (Steel brushed / Black metal brushed / Copper brushed / Warm bronze brushed)

1 strukturë (gjysmë-shkëlqim)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

429.00

Afati i parashikuar i liferimit 45 ditë

0 COP në stok.
COP
Dimensions 11.9 × 7.5 × 19 cm
LLOJI

Sanitari

NGJYRA

Steel brushed

EFEKTI

Metal

STRUKTURA

Gjysmeshkelqim

NJESIA

COP

KOLEKSIONI

316 ACCESSORIES

SASIA

1,00

SANITARI

Aksesoret

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping