My Cart

Your cart is empty.

Sale!
SKU: 761736 REX

Etoile de Rex Illusion Matte 6mm 120 x 240

Pllaka nga qeramika me cilësi të lartë italiane. Të përshtatshme për veshje, shtrim, dysheme, mure, banjo, kuzhinë, enterier, fasadë, hapësira komcerciale dhe kënde intime.

 

Koleksioni Étoile de Rex përbëhet nga:

7 ngjyra (Renoir / Crème / Symphonie / Gris / Tropical / Illusion / Brown River)

10 dimensione (160×320 / 160×160 / 120×280 / 120×240 / 120×120 / 80×180 / 80×80 / 60×120 / 60×60 / 40×80)

2 trashësi (6mm / 10mm)

2 struktura (mat / shkëlqim)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

75.50 zbritje -15% 64.18

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

5 M 2 në stok.
M 2
Dimensions 120 × 240 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Interier, Banjo, Eksterier

NGJYRA

Kalter

EFEKTI

Mermer

STRUKTURA

Mat

NJESIA

M2

KOLEKSIONI

ETOILE DE REX

SASIA

2,88

FORMATI

XL

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping