...
My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Denim Bianco Tela R11 1.2 x 1.2 30 x 30 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Denim Bianco Tela R11 1.2 x 1.2 30 x 30

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: DAS401C APPIANI

Denim Bianco Tela R11 1.2 x 1.2 30 x 30

0 vlerësime

Pllaka nga qeramika me cilësi të lartë italiane. Të përshtatshme për mure, enterier, hapësira komerciale, qëndrim ditor dhe kënde intime.

 

Koleksioni Denim përbëhet nga:

5 ngjyra (Avio / Bianco / Nebbia / Oltremare / Piombo)

 –1 dimension (1.2×1.2)

1 trashësi (7mm )

2 struktura (mat / vrazhdë)

Për më shumë informata rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

167.20

Afati i parashikuar i liferimit 45 ditë

m 2
Dimensions 12 × 12 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Kuzhina, Interier, Eksterier

NGJYRA

Bardhe

EFEKTI

Tekstil

STRUKTURA

Vrazhde

NJESIA

m2

KOLEKSIONI

DENIM

SASIA

1,26

ORIGJINA

Italia

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping