My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Cono Soft-closing hardware and lateral holes plugs 713 Antique Brass Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Cono Soft-closing hardware and lateral holes plugs 713 Antique Brass

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 37584/713 GESSI

Cono Soft-closing hardware and lateral holes plugs 713 Antique Brass

0 vlerësime

Pajisje plotësuese për ulëse të guacës dhe të vrimave për varje në mur. Made in Italy.

 

Koleksioni Cono përbëhet nga:

13 ngjyra (Chrome / Cristalplant / White Europe Ceramic / White CN / Black XL / Black Metal Brushed / Gold / Brushed Gold / Copper Brushed / Antique Brass / Warm Bronze Brushed / White / Black)

3 struktura (mat / gjysmë-shkëlqim / shkëlqim)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

195.00

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

COP në stok.
COP
LLOJI

Sanitari

NGJYRA

Antique Brass

EFEKTI

Metal

STRUKTURA

Mat

NJESIA

COP

SASIA

1,00

KOLEKSIONI

CONO

SANITARI

Aksesoret

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping