SKU: 37584/708 GESSI

Cono Soft-closing hardware and lateral holes plugs 708 Copper Brushed PVD

Pajisje plotësuese për ulëse të guacës dhe të vrimave për varje në mur. Made in Italy.

 

Koleksioni Cono përbëhet nga:

13 ngjyra (Chrome / Cristalplant / White Europe Ceramic / White CN / Black XL / Black Metal Brushed / Gold / Brushed Gold / Copper Brushed / Antique Brass / Warm Bronze Brushed / White / Black)

3 struktura (mat / gjysmë-shkëlqim / shkëlqim)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

171.00

Afati i parashikuar i liferimit 30 dite

0 COP në stok.
COP
LLOJI

Sanitari

NGJYRA

Copper Brushed PVD

EFEKTI

Metal

STRUKTURA

Gjysmeshkelqim

NJESIA

COP

SASIA

1,00

KOLEKSIONI

CONO

SANITARI

Aksesoret

0
Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping