My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Cono Freestanding bathtub, with waste 800 Cristalplant RAL Colour Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Cono Freestanding bathtub, with waste 800 Cristalplant RAL Colour

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 45923/800 GESSI

Cono Freestanding bathtub, with waste 800 Cristalplant RAL Colour

0 vlerësime

Vaskë me qëndrim të lirë dhe me kulluese. Made in Italy.

 

Koleksioni Cono përbëhet nga:

13 ngjyra (Chrome / Cristalplant / White Europe Ceramic / White CN / Black XL / Black Metal Brushed / Gold / Brushed Gold / Copper Brushed / Antique Brass / Warm Bronze Brushed / White / Black)

3 struktura (mat / gjysmë-shkëlqim / shkëlqim)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

11,256.00

Afati i parashikuar i liferimit 45 ditë

COP në stok.
COP
Dimensions 179 × 84.2 × 74 cm
LLOJI

Sanitari

NGJYRA

Cristalplant

EFEKTI

Njengjyreshe

STRUKTURA

Mat

NJESIA

COP

KOLEKSIONI

CONO

SASIA

1,00

SANITARI

Vaska

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping