SKU: 45925/521 GESSI

Cono Freestanding bathtub, with waste 521 Cristalplant

Vaskë me qëndrim të lirë dhe me kulluese. Made in Italy.

 

Koleksioni Cono përbëhet nga:

13 ngjyra (Chrome / Cristalplant / White Europe Ceramic / White CN / Black XL / Black Metal Brushed / Gold / Brushed Gold / Copper Brushed / Antique Brass / Warm Bronze Brushed / White / Black)

3 struktura (mat / gjysmë-shkëlqim / shkëlqim)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

8820.00

Afati i parashikuar i liferimit 45 dite

0 COP në stok.
COP
Dimensions 179 × 84.2 × 74 cm
LLOJI

Sanitari

NGJYRA

Cristalplant

EFEKTI

Njengjyreshe

STRUKTURA

Mat

NJESIA

COP

KOLEKSIONI

CONO

SASIA

1,00

SANITARI

Vaska

0
Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping