My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Bristol Red Grip R11 9.5mm 6 x 25 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Bristol Red Grip R11 9.5mm 6 x 25

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: J85669 RONDINE

Bristol Red Grip R11 9.5mm 6 x 25

0 vlerësime

Pllaka nga qeramika me cilësi të lartë italiane. Të përshtatshme për veshje, mure, enterier, hapësira komerciale, fasada dhe kënde intime.

 

Koleksioni Bristol përbëhet nga:

5 ngjyra (Dark / Umber / Red / Cream / Rust)

3 dimensione (6×25 / 17×34 / 34×34)

1 trashësi (8.5mm / 9.5mm)

1 strukturë (vrazhdë)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

48.50 zbritje -20% 38.80

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

0 M 2 në stok.
M 2
Dimensions 6 × 25 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Tarracë R11, Eksterier

NGJYRA

Kuqe

EFEKTI

Tulla

FORMATI

Tjera

STRUKTURA

Vrazhde

NJESIA

M2

SASIA

0,58

KOLEKSIONI

BRISTOL

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping