...
My Cart

Your cart is empty.

Sale!
Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Black Matte 10mm 80 x 160 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Black Matte 10mm 80 x 160

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: B80160M BALDOCER

Black Matte 10mm 80 x 160

0 vlerësime

Pllaka nga qeramika me cilësi të lartë spanjolle. Të përshtatshme për mure, banjo, kuzhinë, qëndrim ditor, hapësira komerciale dhe kënde intime.

 

Koleksioni Black përbëhet nga:

2 ngjyra (Black / Neutral)

3 dimensione (120×260 / 80×160 / 60×120)

2 trashësi (6mm / 10mm)

1 strukturë (mat)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

37.00 zbritje -15% 31.45

Afati i parashikuar i liferimit 45 ditë

m 2
Dimensions 10 × 80 × 160 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Kuzhina, Interier, Banjo, Eksterier

NGJYRA

Zeze

EFEKTI

Njengjyreshe

STRUKTURA

Mat

NJESIA

m2

KOLEKSIONI

BLACK

SASIA

1,28

ORIGJINA

Spanja

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping