Sale!
SKU: BI3060 BALDOCER

Bayona Ivory Glossy 10mm 30 x 60

Pllaka nga qeramika Made in Spain. Të përshtatshme për veshje, shtrim, banjo, kuzhinë, enterier dhe kënde intime.

 

Koleksioni Bayona përbëhet nga:

4 ngjyra (Ivory / Silver / Grey / Moka)

5 dimensione (120×240 / 120×120 / 60×120 / 60×6030×60)

2 trashësi (6mm / 10mm)

2 struktura (mat / shkëlqim)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

23.00 zbritje -15% 19.55

Afati i parashikuar i liferimit 45 dite

0 M 2 në stok.
M 2
Dimensions 0.1 × 30 × 60 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Kuzhina, Interier, Eksterier

NGJYRA

Krem

EFEKTI

Mermer

STRUKTURA

Mat

NJESIA

M2

KOLEKSIONI

BAYONA

SASIA

1,26

FORMATI

Tjera

0
Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping