My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i pari për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani eksperiencën tuaj Aquastop 70, 140mm non-woven polypropylene tape. Vlerësimet tuaja do të ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira dhe ne do t'i përdorim ato për të përmirësuar produktet tona.
Aquastop 70, 140mm non-woven polypropylene tape

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 05003 KERAKOLL

Aquastop 70, 140mm non-woven polypropylene tape

Shirit elastik polietileni i papërshkueshëm nga uji, i veshur në të dy anët me ngjitje të lartë polipropileni jo të thurur, shërben për fraksionimin e nyjeve të zgjerimit me Aquastop Nanoflex® dhe Aquastop Flex, dhe për të vulosur nyjet e perimetrit.

.

-Elasticitet i lartë

-Rezistent nga uji

.

Brenda Kosovës transporti është falas.

2.50 zbritje -5% 2.38

Afati i parashikuar i liferimit 24 orë

535 Ml në stok.
Ml
LLOJI

Llaqe

NGJYRA

Hiri

NJESIA

Ml

KOLEKSIONI

AQUASTOP

SASIA

50,00

SANITARI

Izolime

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping