...
My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Aquastop 100 , Polyethylene waterproof elastic tape Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Aquastop 100 , Polyethylene waterproof elastic tape

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: K05006 KERAKOLL

Aquastop 100 , Polyethylene waterproof elastic tape

0 vlerësime

Shirit elastik polietileni i papërshkueshëm nga uji, i veshur në të dy anët me ngjitje të lartë polipropileni jo të thurur, shërben për fraksionimin e nyjeve të zgjerimit me Aquastop Nanoflex® dhe Aquastop Flex, dhe për të vulosur nyjet e perimetrit.

-Elasticitet i lartë

-Rezistent nga uji

Brenda Kosovës transporti është falas.

2.50

Afati i parashikuar i liferimit 24 orë

ml
LLOJI

Llaqe

NGJYRA

Hiri

NJESIA

ml

SASIA

30,00

KOLEKSIONI

AQUASTOP

SANITARI

Izolime

ORIGJINA

Italia

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping