Sale!
SKU: 742827 FLOORGRES

Walks 1.0 White Matte 10mm 60 x 120

Pllaka nga qeramika Made in Italy. Të përshtatshme për dysheme, shtrim, mure, veshje, fasadë, eksterier, enterier dhe kënde intime.

 

Koleksioni Walks 1.0 përbëhet nga:

4 ngjyra (White / Gray / Beige / Black)

5 dimensione (60×120 / 40×120 / 60×60 / 40×80 / 30×60)

2 trashësi (10mm / 20mm)

2 struktura (mat / soft)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

49.50 zbritje -15% 42.08

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

0 M 2 në stok.
M 2
Dimensions 60 × 120 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Kuzhina, Interier, Eksterier

NGJYRA

Bardhe

EFEKTI

Guri

STRUKTURA

Mat

NJESIA

M2

KOLEKSIONI

WALKS1.0

SASIA

1,44

FORMATI

Tjera

0
Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping