My Cart

Your cart is empty.

Sale!
Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Titanium White Glossy 10mm 80 x 160 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Titanium White Glossy 10mm 80 x 160

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: TW80160P BALDOCER

Titanium White Glossy 10mm 80 x 160

0 vlerësime

Pllaka nga qeramika me cilësi të lartë spanjolle. Të përshtatshme për mure, dysheme, shtrim, veshje, kuzhinë, hapësira komerciale dhe kënde intime.

 

Koleksioni Titanium përbëhet nga:

2 ngjyra (White / Black)

4 dimensione (120×260 / 120×120 / 80×160 / 80×80)

2 trashësi (6mm / 10mm)

1 strukturë (shkëlqim)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

31.50 zbritje -10% 28.35

Afati i parashikuar i liferimit 45 ditë

m 2
Weight 24.131944 kg
Dimensions 10 × 80 × 160 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Interier, Eksterier, Kuzhina

NGJYRA

Bardhe

EFEKTI

Mermer

STRUKTURA

Shkelqim

NJESIA

m2

SASIA

1,28

KOLEKSIONI

TITANIUM

FORMATI

Tjera

ORIGJINA

Spanja

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping