...
My Cart

Your cart is empty.

Sale!
Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Titanium Black Glossy 10mm 80 x 80 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Titanium Black Glossy 10mm 80 x 80

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: TB8080G BALDOCER

Titanium Black Glossy 10mm 80 x 80

0 vlerësime

Pllaka nga qeramika me cilësi të lartë spanjolle. Të përshtatshme për mure, dysheme, shtrim, veshje, kuzhinë, hapësira komerciale dhe kënde intime.

 

Koleksioni Titanium përbëhet nga:

2 ngjyra (White / Black)

4 dimensione (120×260 / 120×120 / 80×160 / 80×80)

2 trashësi (6mm / 10mm)

1 strukturë (shkëlqim)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

37.50 zbritje -15% 31.88

Afati i parashikuar i liferimit 45 ditë

m 2
Dimensions 10 × 80 × 80 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Kuzhina, Interier, Banjo, Eksterier

NGJYRA

Zeze

EFEKTI

Mermer

STRUKTURA

Shkelqim

NJESIA

m2

KOLEKSIONI

TITANIUM

SASIA

1,28

FORMATI

Tjera

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping