...
My Cart

Your cart is empty.

Sale!
Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Timeless Ceppo di Gre Glossy 6mm 80 x 240 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Timeless Ceppo di Gre Glossy 6mm 80 x 240

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 746847 CERIM

Timeless Ceppo di Gre Glossy 6mm 80 x 240

0 vlerësime

Pllaka nga qeramika made in Italy. E përshtatshme për shtrim, veshje, banjo, qëndrim ditor dhe kënde intime.

 

Koleksioni Timeless of Cerim përbëhet nga:

6 ngjyra (Calacatta / Ceppo di Grè / Amani Grey / Travertino / Marfil / Black Deep)

5 dimensione (80×240 / 80×80 / 60×120 / 60×60 / 30×60)

2 trashësi (6mm / 10mm)

3 struktura (mat / shkëlqim / vrazhdë)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

118.00 zbritje -15% 100.30

Afati i parashikuar i liferimit 24 orë

1.92 m 2 në stok.
m 2
Weight 14.48 kg
Dimensions 6 × 80 × 240 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Kuzhina, Interier, Banjo, Eksterier

NGJYRA

Hiri

EFEKTI

Teraco

STRUKTURA

Shkelqim

NJESIA

m2

KOLEKSIONI

TIMELESS

SASIA

1,92

ORIGJINA

Italia

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping