My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i pari për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani eksperiencën tuaj Swimming Pool Grip SM A-B-C Bianco Grip 24.5 x 12 Vlerësimet tuaja do të ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira dhe ne do t'i përdorim ato për të përmirësuar produktet tona.
Swimming Pool Grip SM A-B-C Bianco Grip 24.5 x 12

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 006312 FLOORGRES

Swimming Pool Grip SM A-B-C Bianco Grip 24.5 x 12

0 vlerësime

Pllaka nga qeramika Made in Italy. Të përshtatshme për bazen dhe kënde intime.

 

Koleksioni Swimming Pool përbëhet nga:

6 ngjyra (Bianco / Avorio / Bone / Turchese / Blu elettrico / Nero)

1 dimension (24.5×12)

6 pjesë speciale (24.5×15.5 / 24.5×3 / 24.5×2 / 12×12 / 5×5 / 3×3)

3 struktura (mat / shkëlqim / vrazhdë)

Për më shumë informata rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

33.50 zbritje -15% 28.48

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

0 M 2 në stok.
M 2
Dimensions 24.5 × 12 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Pishina, Eksterier

NGJYRA

Bardhe

EFEKTI

Njengjyreshe

STRUKTURA

Vrazhde

NJESIA

M2

KOLEKSIONI

SWIMMINGPOOL

SASIA

0,94

FORMATI

Tjera

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping