...
My Cart

Your cart is empty.

Sale!
Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Storie Masseria Matte 6mm 120 x 120 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Storie Masseria Matte 6mm 120 x 120

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 752586 CEDIT

Storie Masseria Matte 6mm 120 x 120

0 vlerësime

Pllaka nga qeramika Made in Italy. Të përshtatshme për mure, banjo, enterier, hapësira komerciale dhe kënde intime.

 

Koleksioni Storie përbëhet nga:

6 ngjyra (Castello / Cascina / Palazzo / Masseria / Villa / Casale)

3 dimensione (120×240 / 120×120 / 60×120)

1 trashësi (6mm)

1 strukturë (mat)

Për më shumë informata rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

127.00 zbritje -10% 114.30

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

m 2
Dimensions 6 × 120 × 120 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Kuzhina, Interier

NGJYRA

Kafe

EFEKTI

Beton

STRUKTURA

Mat

NJESIA

m2

KOLEKSIONI

STORIE

SASIA

2,88

ORIGJINA

Italia

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping