...
My Cart

Your cart is empty.

Sale!
Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Stontech 4.0 Stone 01 RPTV 10mm 60 x 120 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Stontech 4.0 Stone 01 R+PTV 10mm 60 x 120

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 761190 FLOORGRES

Stontech 4.0 Stone 01 RPTV 10mm 60 x 120

0 vlerësime

Pllaka nga qeramika me kualitet të lartë italian. Të përshtatshme për mure, dysheme, kuzhinë, enterier, qëndrim ditor, dhoma gjumi dhe kënde intime.

 

Koleksioni Stontech/4.0 përbëhet nga:

6 ngjyra (Stone_01 / Stone_02 / Stone_03 / Stone_04 / Stone_05 / Stone_06)

9 dimensione (160×320 / 120×280 / 120×240 / 120×120 / 80×80 / 60×120 / 60×60 / 40×80 / 30×60)

3 trashësi (6mm / 10mm / 20mm)

3 struktura (mat / shkëlqim / vrazhdë)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

57.00 zbritje -15% 48.45

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

m 2
Dimensions 10 × 60 × 120 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Tarracë R11, Interier, Eksterier

NGJYRA

Bardhe

EFEKTI

Mermer

STRUKTURA

Vrazhde

NJESIA

m2

KOLEKSIONI

STONTECH/4.0

SASIA

1,44

ORIGJINA

Italia

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping