...
My Cart

Your cart is empty.

Sale!
Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Stontech 4.0 Stone 01 Matte 6mm 120 x 240 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Stontech 4.0 Stone 01 Matte 6mm 120 x 240

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 761508 FLOORGRES

Stontech 4.0 Stone 01 Matte 6mm 120 x 240

0 vlerësime

Pllaka nga qeramika me kualitet të lartë italian. Të përshtatshme për mure, dysheme, kuzhinë, enterier, qëndrim ditor, dhoma gjumi dhe kënde intime.

 

Koleksioni Stontech/4.0 përbëhet nga:

6 ngjyra (Stone_01 / Stone_02 / Stone_03 / Stone_04 / Stone_05 / Stone_06)

9 dimensione (160×320 / 120×280 / 120×240 / 120×120 / 80×80 / 60×120 / 60×60 / 40×80 / 30×60)

3 trashësi (6mm / 10mm / 20mm)

3 struktura (mat / shkëlqim / vrazhdë)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

87.00 zbritje -15% 73.95

Afati i parashikuar i liferimit 24 orë

2.88 m 2 në stok.
m 2
Weight 14.48 kg
Dimensions 6 × 120 × 240 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Kuzhina, Interier, Eksterier

NGJYRA

Bardhe

EFEKTI

Mermer

STRUKTURA

Mat

NJESIA

m2

KOLEKSIONI

STONTECH/4.0

SASIA

2,88

ORIGJINA

Italia

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping