...
My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Sofia 1 10mm 50 x 50 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Sofia 1 10mm 50 x 50

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: SOFIA BARDELLI

Sofia 1 10mm 50 x 50

0 vlerësime

Pllaka nga qeramika Made in Italy. Të përshtatshme për mure, dysheme, veshje, shtrim, enterier, banjo, kuzhinë dhe kënde intime.

 

Koleksioni Sofia përbëhet nga:

5 ngjyra(Sofia 1 / Sofia 2 / Sofia 3 / Sofia 4 / Sofia 5)

1 dimension (50×50)

1 trashësi (10mm)

1 strukturë (mat)

Për më shumë informata rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

70.00

Afati i parashikuar i liferimit 45 ditë

m 2
Weight 24.131944 kg
Dimensions 10 × 50 × 50 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Kuzhina, Interier

NGJYRA

Krem

STRUKTURA

Mat

NJESIA

m2

KOLEKSIONI

SOFIA

SASIA

1,00

ORIGJINA

Italia

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping