My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i pari për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani eksperiencën tuaj Silicone Color 01 310ml. Vlerësimet tuaja do të ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira dhe ne do t'i përdorim ato për të përmirësuar produktet tona.
Silicone Color 01 310ml

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: K50237 KERAKOLL

Silicone Color 01 310ml

Silikon i paletës së ngjyrave të dizajnuar nga Piero Lissoni, me cilësi të lartë italiane.

 

Koleksioni Silicone Color përbëhet nga:

50 ngjyra

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

8.90 zbritje -5% 8.46

Afati i parashikuar i liferimit 24 orë

22 COP në stok.
COP
LLOJI

Llaqe

NGJYRA

Bardhe

NJESIA

COP

KOLEKSIONI

SILICONECOLOR

SASIA

1,00

SANITARI

Silikona

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping