SKU: SET7021 APPIANI

Seta Avorio 21 2.5 x 2.5 30 x 30

Pllaka nga qeramika me cilësi të lartë italiane. Të përshtatshme për mure, dysheme me qarkullim të lehtë, enterier, hapësira komerciale dhe kënde intime.

 

Koleksioni Seta përbëhet nga:

22 ngjyra (Carbone / Ghiaccio / Fumo / Mirto / Cemento / Avorio / Nuvola / Corda / Bruno / Cacao / Oliva / Menta / Cielo / Carta da zucchero / Oceano / Prugna / Melanzana / Marsala / Fuoco / Aragosta / Giallarancio / Primavera)

3 dimensione (1.2×1.2 / 2.5×2.5 / 5×10)

1 trashësi (7mm)

1 strukturë (mat)

Për më shumë informata rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

75.00

Afati i parashikuar i liferimit 45 ditë

0 M 2 në stok.
M 2
Dimensions 2.5 × 2.5 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Kuzhina, Interier

NGJYRA

Bardhe

EFEKTI

Njengjyreshe

STRUKTURA

Mat

NJESIA

M2

KOLEKSIONI

SETA

SASIA

1,26

FORMATI

Mozaik

0
Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping