My Cart

Your cart is empty.

SKU: 768602 CASADOLCECASA

Sensi White Fossil Matte 6mm 120 x 280

Pllaka nga qeramika made in Italy. E përshtatshme për shtrim, veshje dhe kënde intime.

 

Koleksioni Sensi përbëhet nga:

5 ngjyra (White / Ivory / Grey / Taupe / Brown)

secila në variantat Dust / Sand / Lithos / Fossil

6 dimensione (120×280 / 120×240 / 120×120 / 80×80 / 60×120 / 40×80)

3 trashësi (6mm / 10mm / 20mm)

3 struktura (mat / të vrazhdë / r+ptv)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

84.50 zbritje -15% 71.83

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

M 2 në stok.
M 2
Dimensions 120 × 280 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Kuzhina, Interier, Eksterier

NGJYRA

Bardhe

EFEKTI

Guri

STRUKTURA

Mat

NJESIA

M2

SASIA

3,36

KOLEKSIONI

SENSI

FORMATI

XL

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping