My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Sensi Taupe Fossil Matte 6mm 120 x 280 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
27313

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 768608 CASADOLCECASA

Sensi Taupe Fossil Matte 6mm 120 x 280

0 vlerësime

Pllaka nga qeramika made in Italy. E përshtatshme për shtrim, veshje dhe kënde intime.

 

Koleksioni Sensi përbëhet nga:

5 ngjyra (White / Ivory / Grey / Taupe / Brown)

secila në variantat Dust / Sand / Lithos / Fossil

6 dimensione (120×280 / 120×240 / 120×120 / 80×80 / 60×120 / 40×80)

3 trashësi (6mm / 10mm / 20mm)

3 struktura (mat / të vrazhdë / r+ptv)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

101.00 zbritje -15% 85.85

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

m 2
Dimensions 6 × 120 × 280 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Kuzhina, Interier, Eksterier

NGJYRA

Krem

EFEKTI

Guri

STRUKTURA

Mat

NJESIA

m2

SASIA

3,36

KOLEKSIONI

SENSI

FORMATI

XL

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping